Mamy to!

Miło nam poinformować, że nasza drużyna zdobyła I miejsce w konkursie na film promocyjny PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA w ramach XVI Powiatowego Turnieju Młodzieżowych Drużyn Ratownictwa Przedmedycznego.

Film z pewnością, długo pozostanie w pamięci odbiorców i uczestników. Każdy etap związany z jego produkcją, wymagał pełnego zaangażowania od uczniów. Był także świetną okazją do zastosowania poznanej wcześniej teorii udzielania pierwszej pomocy w praktyce. Zwycięstwo naszej drużyny oznacza, że następny – XVII turniej – będzie organizowany w naszej szkole.

Opiekun drużyny:

Pan Robert Grzebyta

Skład grupy:

Jacek Pisowodzki, Krystian Król, Zuzanna Dolna, Szymon Snella, Paulina Dymek oraz Martyna Kaźmierczak, Angelika Stochaj, Wojciech Szwalbe, Konrad Pietrzak

Montażyści:

Kacper Graś i Igor Karpowicz

Kamera:

Jakub Lembicz

 

Zapraszamy do obejrzenia zwycięskiego filmu.

https://drive.google.com/file/d/1I0oG5cgSzF85gtgQ3ce-ehotlHgNAgSM/view?usp=sharing