Apel

Drodzy Rodzice i Uczniowie !

W związku z zamknięciem placówek oświatowych zwracamy się z gorącym apelem, aby dzieci i młodzież w tym czasie pozostali w domach – to nie są dodatkowe ferie, ale forma profilaktyki. Bardzo prosimy, aby Państwo o to zadbali. Brak kontaktu to jedyna forma powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Zwracamy się z gorącym apelem, aby ograniczyli Państwo kontakt dzieci z grupą rówieśniczą. Prosimy o unikanie przez nich skupisk, spotkań, spacerów, odwiedzin, maksymalne ograniczenie kontaktów rówieśniczych.

Zaleca się również ograniczanie spotkań z osobami starszymi (np.: dziadkami), gdyż ta grupa jest najbardziej narażona na ciężki przebieg choroby.

Uprzejmie prosimy o zrozumienie powagi sytuacji i potraktowanie sprawy jako priorytetowej.

Z wyrazami szacunku

Dyrektorzy

placówek oświatowych

Miasta i Gminy Wieleń