UWAGA!!

Szanowni Państwo,
w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa Rząd RP podjął decyzję o zamknięciu wszystkich szkół. Także w naszej szkole będą zawieszone zajęcia w okresie od 12 do 25 marca bieżącego roku. Jednak 12 i 13 marca br. nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze. Od poniedziałku, 16 marca br. uczniowie nie przychodzą do szkoły.
Dowozy do i odwozy ze szkoły będą realizowane w dotychczasowych godzinach. Jednocześnie informuję, że zajęcia z ,,Java” i ,,Łańcuch dostaw” w sobotę i niedzielę są odwołane.

Szczegółowe informacje dla rodziców i uczniów znajdziecie Państwo na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pod adresem:

www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Czarnkowie czynna jest w dni robocze od 7.30-15.00, tel. 672552240, telefon alarmowy 608636590. Została uruchomiona również specjalna infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie informacji dla Polaków o postępowaniu w sytuacji wątpliwości podejrzenia koronawirusa. Infolinia działa całodobowo, siedem dni w tygodniu pod numerem telefonu 800-190-590.
Karol Nowakowski
Dyrektor Zespołu Szkół w Wieleniu