Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckego Szkół Ponadpodstawowych w Unihokeju Chłopców i Dziewcząt

15 i 16.10 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckego Szkół Ponadpodstawowych w Unihokeju Chłopców i Dziewcząt. Nasi Chłopcy w składzie :Pikula Patryk, Kacper Kosicki, Michał Szymański, Michał Hellak, Wiktor Bartkowiak, Jakub Kowal, Damian Piochacz, Oskar Miśkowski, Łukasz Tymek, Marcin Jaworski, PawełBabiak, Antoni Koza zdobyli v-ce Mistrzostwo Powiatu. Natomiast dziewczęta w składzie : Sandra Rychlik, Anna Koza, Natalia Niezborała, Julia Francuzik, Paulina Francuzik, Natalia Szmyd, Marta Szmyd, Aleksandra Szmed, Weronika Rosochowata, Agnieszka Lejman, Oliwia Jusko i Julia Szewczyk wywalczyły Mistrzostwo Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckego! Dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne wygrywając z Edukacją Lubasz 3:0 z Zespołem Szkół z Czarnkowa 6:1 oraz Zespołem Szkół z Krzyża Wielkopolskiego 8:1. Najlepsza zawodniczką turnieju została Anna Koza natomiast najskuteczniejsza zawodniczką – Natalia Niezborała (7 trafień).