^ Na górę

Otwarcie pracowni komputerowej w Zespole Szkół w Wieleniu

W dniu 27 listopada 2015r. w siedzibie Zespołu Szkół w Wieleniu odbyło się otwarcie pracowni komputerowej wyposażonej w 13 nowych zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem. Symbolicznego przekazania nowego sprzętu dokonała Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk w obecności dyrektora Samorządowej Administracji Oświatowej w Wieleniu Przemysława Grześkowiaka, dyrektora Zespołu Szkół w Wieleniu Karola Nowakowskiego oraz nauczyciela przedmiotów zawodowych Krzysztofa Janca oraz uczniów klasy I technikum informatycznego.

Nowo oddany sprzęt będzie służył uczniom LO, technikum logistycznego i informatycznego. Zajęcia z informatyki, komunikacji multimedialnej, zewnętrzne egzaminy zawodowe to podstawowe elementy wykorzystania zakupionego sprzętu. Łączny koszt doposażenia klaso-pracowni wyniósł 29.640 złotych. W tym miejscu należy podkreślić, iż samorząd gminy Wieleń w systematyczny sposób dba o doposażenie pracowni informatycznych w niezbędny sprzęt komputerowy, dzięki któremu uczniowie naszych szkół mogą zdobywać nowe umiejętności i kompetencje zawodowe. Korzystanie z nowych technologii pozwoli uczniom odnaleźć się we współczesnym świecie.

Przemysław Grześkowiak SAO Wieleń

 

DSCF4195.JPGDSCF4191.JPGDSCF4192.JPGDSCF4200.JPGDSCF4196.JPGDSCF4203.JPG