Spotkanie autorskie z panią Grażyną Ewą Skonieczną

12 kwietnia uczniowie Zespołu Szkół w Wieleniu wzięli udział w spotkaniu z panią Grażyną Ewą Skonieczną – autorką wierszy,pasjonatką wycieczek rowerowych, wielbicielką gór, malarką, fotografką. Spotkanie poświęcone było głównie twórczości literackiej poetki, która przeczytała zebranym w sali kinowej   wiersze ze swoich trzech tomików poetyckich: ,, Zdążyć przed samą sobą”,  „ Odkryć siebie przed światem”,„ Odnaleźć się w kolorach” . Przekaz utworów wzmocnił z pewnością pokaz autorskich zdjęć przyrody   oraz osobiste refleksje i przemyślenia na temat życia. Wydarzenie wzbogaciły krótkie warsztaty literackie, podczas których każdy z uczestników mógł dać próbkę swoich umiejętności pisarskich. Prezentacja wierszy napisanych przez uczniów wywołała niemałe zaskoczenie, bowiem okazało się, że w wielu z nich drzemie ukryty talent. Być może spotkanie zainspirowało niektórych do podjęcia własnej twórczości literackiej. Kto wie…