Powrót do szkoły.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice od 17 maja rozpoczynamy zajęcia w szkole. Ogromnie cieszymy się z tej decyzji. Wiem, że też czekacie z utęsknieniem na te spotkania. Po tak długim okresie nauki zdalnej wszystkim brakuje – nam nauczycielom spotkań i rozmów z Wami. Bardzo tęsknimy za Wami.

Pierwsze dni nauki realizowane będą trochę inaczej, więcej rozmów, więcej wymiany doświadczeń i wrażeń z minionych dni, tygodni i miesięcy. Zawsze powtarzam że nauka jest ważna, ale czy najważniejsza – na pewno nie. Kartkówki, klasówki zostawmy na później. Wasze relacje, Wasze samopoczucie teraz jest priorytetem dla nas.

Obserwowałem jak Wasze starsze koleżanki i koledzy po tak długim czasie spotkali się razem na próbnej maturze a teraz na egzaminach w maju, tyle mieli do opowiadania. Widziałem te emocje jak siadali w ławkach szkolnych po tak długim czasie, teraz doszła jeszcze ,,powaga egzaminów maturalnych”.

Materiał nauczania, podstawę programową będziemy nadrabiać, ale teraz Wasze relacje są najważniejsze. Wasi wychowawcy i nauczyciele już czekają na Was z utęsknieniem, a i w szkole wiele się zmieniło, dokupiliśmy wiele sprzętu, aby uatrakcyjnić zajęcia lekcyjne. Ten sprzęt czeka na Was.

Szczegółowy harmonogram powrotu podam Wam w dzienniku elektronicznym.

Pozdrawiamy Was serdecznie i czekamy na wspólne spotkania – Karol Nowakowski wraz z całym zespołem Nauczycieli Zespołu Szkół w Wieleniu.