Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2020r.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

 

W tym roku uroczysta akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 dnia  1 września nie odbędzie się.  Uczniowie spotkają się z wychowawcą w wyznaczonych klasach. Uczniowie klas pierwszych spotykają się w hali sportowej.

Uczniowie wchodzą do szkoły pojedynczo, obowiązkowo dezynfekują ręce, udają się bezpośrednio do sal lekcyjnych, w których czeka wychowawca. Uczniów proszę  o zachowanie dystansu przed wejściem do budynku.

Spotkania wszystkich klas rozpoczynają się o godz. 8:00

Przydział klas:

klasa I LO- sala H

klasa II LO p- sala 107

klasa II LO g- sala 108

klasa III LO- sala E

klasa I TIL- sala B

klasa II TIL g- sala 103

klasa II TL p- sala G

klasa II TI- sala F

klasa III TIL- sala A

klasa IV TI- sala 102

klasa IV TL- sala C

DOWOZY UCZNIÓW:

– odjazd autobusu z miejscowości: Bęglewo 7.00, Wrzeszczyna Wyb. 7.05, Brzeźno 7.20, Jaryń 7.25, Zawada 7.30, Kałądek 7.38, Dębogóra 7.05, Dzierżążno Wielkie 7.20, Biała 7.03, Miały 7.23, Wieleń- Wieleń- 7.54

– odwozy we wszystkich kierunkach : godz. 9:00

Uczniów w autobusach obowiązują zasady takie jak w transporcie publicznym, czyli zasłanianie ust i nosa (maseczka).

 

 

 

Z poważaniem

Karol Nowakowski

Dyrektor Zespołu Szkół w Wieleniu