Studniówka 2019

Wszyscy czekali na nią z utęsknieniem, a teraz zostały już po Niej tylko wspomnienia… i zdjęcia.
Tegoroczna studniówka dla maturzystów Zespołu Szkół w Wieleniu odbyła się w Restauracji „Parkowa”.
W przygotowaniu imprezy i jej organizacji zaangażowanych było sporo osób: maturzyści i ich rodzice,  dyrekcja oraz nauczyciele. Efektem współpracy była wspaniale udekorowana sala, posiłki  i – jak się później okazało – wspaniała atmosfera zabawy. Uroczystość rozpoczęła się podziękowaniami dla Dyrekcji, rodziców i  nauczycieli.
Otwarcia tej szczególnej imprezy dokonał Dyrektor Karol Nowakowski,  po czym maturzyści – jak każe tradycja – rozpoczęli bal polonezem i zasiedli do uroczystej kolacji. Po uroczystości przyszła pora na taneczne szaleństwo do białego rana. Noc studniówkowa upływała bardzo szybko. Wszyscy razem bawili się doskonale, nikt nie schodził z parkietu.