W Zespole Szkół w Wieleniu odbyły się kolejne dni otwarte. Podczas ich trwania, uczniowie oraz pedagodzy pokazali mocne strony placówki.

Uczniowie trzecich klas gimnazjów staną już wkrótce przed ważnym wyborem. W końcu decyzja o tym gdzie najlepiej kontynuować swoją edukację nie należy do najłatwiejszych, a waga takiej decyzji jest spora. Młodzież wkracza w kolejny, niezwykle ważny etap swojego życia. Wszystkim gimnazjalistom z bardzo dobrej strony pokazał się  Zespół Szkół w Wieleniu.
Uczniowie i nauczyciele prezentowali pokrótce poszczególne profile:  Liceum Ogólnokształcące o profilu akademickim i politechnicznym oraz Technikum w zawodzie technik logistyk i technik informatyk. W klasach odbywały się krótkie formy zajęć z przedmiotów humanistycznych czy też tych bardziej ścisłych. Nie zabrakło pokazów doświadczeń z informatyki i logistyki.

Mamy nadzieję, że oferta edukacyjna zainteresuje gimnazjalistów, którzy podejmą dalszą edukację w naszej szkole.