Ach, cóż to był za bal…

W Restauracji Parkowej odbyła się wyczekiwana przez wszystkich Studniówka uczniów  Zespołu Szkół w Wieleniu. Ogrom stresu, przygotowań, załatwiania spraw i dopinania wszystkiego na ostatni guzik. I stało się… Muzyka zaczęła grać, a uczniowie dumnie zatańczyli poloneza. Burza oklasków, fotograf oraz piękna zastawa na stołach wraz z dekoracjami, uświadomiły nam, że to ten czas. Rozpoczął się 100-dniowy maraton dążenia po wiedzę, która może przydać się na maturze. Po powitalnym przemówieniu uczniów i p. Dyrektora Karola Nowakowskiego, wznieśliśmy toast lampką szampana i zaczęła się udana zabawa do białego rana.
Ta noc naprawdę była magiczna. Piękne suknie i perfekcyjne fryzury dziewcząt. Przystojni chłopcy w doskonale skrojonych garniturach. Światła i dobra muzyka. Świetna zabawa w gronie przyjaciół – to wszystko sprawiło, że Studniówka zostanie nam w pamięci na długie lata. Dziękujemy Rodzicom, Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom i wszystkim Uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej niezwykłej nocy. Teraz czeka nas czas wytężonej nauki, bo już za chwilę matura.