Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

Dnia 22 stycznia, w Hali Widowiskowo – Sportowej w Wieleniu odbył  się Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Naczelnika Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Czarnkowie. Wzięły w nim udział drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych: ZS Wieleń, 3 drużyny z Czarnkowa (LO, ZSP i PZS) oraz Edukacja  Lubasz.  Dziewczęta pokazały, iż piłka nożna jest doskonałą formą aktywności fizycznej nie tylko dla chłopców, ale również i dla nich. Mecze były bardzo ciekawe, zaciekłe, a wszystkie drużyny z ambicjami walczyły o zwycięstwo w poszczególnych pojedynkach. Bezkonkurencyjne okazały   się zawodniczki z ZESPOŁU SZKÓL W WIELENIU  (9 pkt), drugie miejsce wywalczyły zawodniczki z   Edukacji Lubasz (8 pkt),a trzecie miejsce uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Czarnkowa (5 pkt). Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, z kolei zwycięzcy otrzymali puchary. Wyróżniono również indywidualnie zawodniczki w poszczególnych kategoriach: najlepsza bramkarka, najskuteczniejsza zawodniczka i MVP.

 

Organizatorzy:

Starostwo Powiatowe w Czarnkowie

Urząd Miejski w Wieleniu

Zespół Szkół w Wieleniu