Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w  Unihokeju

Po raz pierwszy na nowo otwartej Hali Sportowo-Widowiskowej w Wieleniu  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w  Unihokeju Chłopców i Dziewcząt. Organizatorem turnieju był Zespół Szkół w Wieleniu. W zawodach wzięły udział cztery szkoły ponadgimnazjalne. W każdym meczu nasi reprezentanci wykazali się dużą wolą walki i zaangażowaniem. Dziękujemy za  dobry występ i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

Wyniki w kategorii chłopców:

I miejsce: Zespół Szkół w Wieleniu

II miejsce: ZSP Czarnków

Wyniki w kategorii dziewcząt:

I miejsce: LO Czarnków

II miejsce: Edukacja Lubasz

III miejsce: Zespół Szkół w Wieleniu

IV miejsce: ZSP Czarnków

 

Mistrzostwa Powiatu  nie mogłyby odbyć się bez wsparcia i pracy wielu instytucji i osób prywatnych.

Dziękujemy Samorządowi Gminy Wieleń za wsparcie organizacyjne, Panu  Marcinowi Rychlikowi za prowadzenie zawodów, Pani Dyrektor MGOK w Wieleniu p. Alicji Adamczyk  za udostępnienie hali, otwartość i pomoc przy organizacji zawodów.