Czas na aktywność, czas na #BEACTIVE

Czas na aktywność, czas na #BEACTIVE, pod takim hasłem odbyła się w dniach od 23 do 30 września 2017 r.  trzecia edycja Europejskiego Tygodnia Sportu, impreza która  inspirowała do wszelkiego rodzaju twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Na terenie Gminy Wieleń odbyły się dwie takie imprezy zorganizowane przez miłośniczkę i instruktora Nordic Walking Izabelę Okrzesik-Frąckowiak; w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Wieleniu – Spacer po zdrowie – Nordic Walking z udziałem Kamila Kliczki z Sanprobi Szczecin oraz Stefana Helwicha, reprezentującego MKS Muszkiet Wieleń/KS Metraco Polkowice. Druga impreza to Dzień Nordica w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Dzierżążnie Wielkim z udziałem Stefana Helwicha. Uroczysta gala podsumowująca Europejski Tydzień Sportu odbędzie się  13.10.2017 r. w Warszawie.

 

I Okrzesik-Frąckowiak

Nauczyciel fizyki w ZS Wieleń