Relacja z Pikniku Rodzinnego :)

21.09.2017 już po raz drugi w Zespole Szkół w Wieleniu odbył się Piknik Rodzinny. Wszystkich przybyłych na festyn czekało moc atrakcji i dobrej zabawy m.in. gry, zabawy, zagadki i rebusy, podczas których można było zdobyć  ciekawe nagrody.

Nie zabrakło również kącika ze ,,słodkościami”. Wybór był naprawdę imponujący. Amatorzy słodkości mogli delektować się pysznymi ciastami. Nie zabrakło również poczęstunku dla amatorów kiełbasek z grilla.

Miłe spotkanie upłynęło w radosnej, rodzinnej atmosferze. Wszyscy potrafili dobrze razem się bawić. Obserwując uśmiechnięte twarze dorosłych i dzieci , odnosiło się nieodparte wrażenie, że piknik rodzinny w takiej formie – wspólnej zabawy – to strzał  w dziesiątkę!

Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów:

– Bank Spółdzielczy w Wieleniu

– Urząd Miejski w Wieleniu

– PWSZ w Pile

– WSL w Poznaniu

– Operator Bankowy „Fines” Wieleń

– P.P.H.U. KAMEX Wieleń

– Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o. o. Sp. K

– Cukiernictwo Roman Grzegorzewski

Dziękujemy również:

– Ochotniczej Straży Pożarnej za pokaz sprzętu ratowniczego

– Harcerzom

– Rodzicom, uczniom i pracownikom szkoły za pomoc przy organizacji imprezy

pełna relacja fotograficzna na:

Fotorelacja – Jacek Mróz

 

 

 

 

Monika Komorowska-Kowaluk