100-lecie MKS Fortuna Wieleń

W minioną sobotę (tj.09.12.2023 r.) MKS Fortuna Wieleń obchodziła jubileusz 100-lecia istnienia.

Nasza szkoła aktywnie wspierała działania organizatorów i ubogaciła uroczystą Galę. Uczniowie z Koła Historycznego przygotowali wystawę okolicznościową prezentująca klubowe pamiątki z minionych lat. Dodatkowo zespół dziewczyn w składzie: Weronika Kacza, Julia Sanocka i Amelia Sikora uświetnił galę swoim artystycznym wystepem, a nasz historyk, p. Robert Grzebyta, przybliżył uczestnikom stuletnią historię klubu.

MKS Fortuno – życzymy kolejnych wielkich jubileuszy.

Prelekcja na temat stuletniej historii MKS Fortuna Wieleń przeprowadzona przez p. Roberta Grzebytę.
Artystyczny występ Julii Sanockiej, Amelii Sikory, Weroniki Kacza podczas uroczystej gali.

Wystawa przygotowana przez członków Koła Historycznego.