Uroczysta akademia z okazji zakończenia roku klas maturalnych.

„Do zobaczenia w dorosłym życiu / Na innej drodze, na innym szlaku…”

28 kwietnia 2023 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku klas maturalnych.

W tym roku świadectwo ukończenia szkoły odebrało 44 absolwentów z klasy 4 LO i 4 TILg.

Świadectwo z wyróżnieniem uzyskali Julia Szewczyk (4 TILg), Malwina Kubiś (4 LO) oraz Volodymyr Kaluzhnyi (4 TILg). Dziewczyny z racji uzyskania najwyższych ocen w poszczególnych typach szkół zdobyły również Nagrodę Burmistrza.

Oprócz części oficjalnej, podczas której wręczono świadectwa i nagrody absolwentom, nie zabrakło Gali Licków, która stanowi wieloletnią tradycję Zespołu Szkół w Wieleniu. W trakcie gali nagrodzono uczniów, którzy przez 4 lata wyróżniali się charyzmą i nietuzinkowymi umiejętnościami.

Apel został przygotowany przez uczniów klas 3 LO, 4 TLp oraz 4 TIp pod kierunkiem wychowawców.