Ach, co to był za bal !

W dniu 25 stycznia odbyła się studniówka klasy czwartej technikum Zespołu Szkół w Wieleniu.
Młodzież wraz z osobami towarzyszącymi, nauczycielami i dyrekcją szkoły bawiła się zgodnie z tradycją na 100 dni przed egzaminem maturalnym. Odświętne stroje, gustowne makijaże i ślicznie dobrane fryzury świadczą o szczególnym charakterze tego spotkania. Tradycyjnie bal rozpoczęto częścią oficjalną. Prowadzący powitali zaproszonych gości, a Pan Dyrektor Karol Nowakowski życzył wszystkim udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń, po czym formułą: „Poloneza czas zacząć” oficjalnie rozpoczął studniówkę. Tradycyjnie młodzież przepięknie odtańczyła poloneza. Następnie maturzyści wręczyli dyrekcji i wychowawcy kwiaty, dziękując im tym samym za trud edukacji i wychowania. Podziękowania i kwiaty odebrali również rodzice, bez których organizacja balu nie byłaby możliwa. Studniówka trwała do późnych godzin nocnych, wszyscy wspaniale się bawili. Z pewnością jeszcze długo będziemy ją wspominali.