Wycieczka logistyków do Centrum Dystrybucji AMAZON

Dnia 17 września uczniowie klas logistycznych uczestniczyli w wycieczce do Centrum Dystrybucyjnego Amazon w Sadach. Centrum powstało 14 października i jest częścią amerykańskiego przedsiębiorstwa. Założycielem firmy jest Pan Jeff Bezos, który w roku 2017 był najbogatszym człowiekiem na Świecie. Centrum zatrudnia 4 tys. pracowników, posiada 1 mln. lokacji produktów oraz 35 km przenośników rolkowych i taśmowych. Dzięki uprzejmości firmy mieliśmy możliwość uczestniczyć we wszystkich procesach magazynowych od przyjęcia towaru, poprzez rozpakowywanie, magazynowanie, kompletację, pakowanie aż do wydania towaru do klienta. Wszyscy przyszli logistycy wykazali duże zainteresowanie . Wycieczka była bardzo satysfakcjonująca zwłaszcza że uczniowie otrzymali prezenty od firmy AMAZON.