Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

W dniu 26 kwietnia odbyło się zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Na wstępie pan Dyrektor Karol Nowakowski powitała wszystkich, a w szczególności bohaterów dzisiejszego dnia, czyli uczniów klas III Liceum Ogólnokształcącego i IV Technikum. W części oficjalnej młodzież kończąca szkołę została nagrodzona za bardzo dobre wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych oraz pracę w wolontariacie. Po wręczeniu wszystkich nagród odbyła się krótka część artystyczna tj. GALA „LICKÓW 2019” . Były też podziękowania, kwiaty, trochę smutku i łez, bo pewien etap w życiu naszych absolwentów właśnie się skończył. Miejmy nadzieję że będziecie nas miło wspominać i życzymy Wam powodzenia na zbliżającym się egzaminie maturalnym oraz w późniejszym życiu zawodowym i osobistym. A za Waszą obecność, wsparcie i pomoc w rozwoju szkoły serdecznie dziękujemy!