II Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Naczelnika Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Czarnkowie, 13.03.2019 r.

11 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Wieleniu odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Naczelnika Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Czarnkowie. W turnieju wzięło udział 5 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” . I tym razem sportowa drużyna Zespołu Szkół w Wieleniu nie zawiodła i dostarczyła wielu emocji, wygrywając dużą przewagą rozgrywki. Kluczowym dla ostatecznego wyniku był mecz reprezentacji ZS w Wieleniu z drużyną LO w Czarnkowie zakończony wynikiem 1:1

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce ZS Wieleń 10 pkt

II miejsce LO Czarnków 7 pkt

III miejsce ZSP Czarnków 6 pkt

IV miejsce Edukacja Lubasz 4 pkt

V miejsce LO Trzcianka 1 pkt

Patronat nad imprezą objęła Burmistrz Wielenia Pani Elżbieta Rybarczyk, puchary ufundowało Starostwo Powiatowe w Czarnkowie, natomiast słodki poczęstunek sponsorował Urząd Miejski w Wieleniu.