Wycieczka dydaktyczna do firmy KAMEX

3 października w ramach wycieczek przedmiotowych uczniowie klasy III i IV technikum logistycznego mieli możliwość odwiedzić firmę KAMEX w Wieleniu. Firma transportowa Kamex istnieje od 2001 roku. Zajmuje się przewozem towarów w kraju i za granicą. Obecnie posiada 30 pojazdów o zróżnicowanych parametrach technicznych
Firma Kamex od kilku lat jest partnerem ZS w Wieleniu. Uczniowie, jak zawsze zostali bardzo ciepło przyjęci przez pracowników Firmy. Mogliśmy zobaczyć z bliska specjalistyczne środki transportu, poznać specyfikę działania firmy transportowej, a także w interesujący sposób zapoznać się z planowaniem i realizacją procesów transportowych, logistycznych i spedycyjnych ładunków uniwersalnych i ponadnormatywnych .
Wycieczka dała możliwości oderwania się na chwilę od codzienności szkolnej i aktywniejszego rozeznania się w rzeczywistości zawodowej branży TSL. Dziękujemy serdecznie pracownikom FIRMY Kamex za poświęcony nam czas oraz za prezentację powyższej problematyki.