ZS Wieleń z wizytą w Turcji

Projekt Spielend neues lernen w ramach Erasmus+ stawia kolejne kroki w Turcji. Polski koordynator projektu Agnieszka Chabzda, wraz z nauczycielką języka angielskiego p. Izabelą Chmurak złożyły wizytę w Adanie w Turcji. Na spotkanie stawili się również członkowie pozostałych państw z Grecji, Włoch i ze Słowacji. Wizyta w szkole Ramazan Atıl Anadolu Lisesi miała charakter organizacyjny. Po ciepłym powitaniu przez dyrektora szkoły Hikmet OKUR’a zaproszeni goście zmierzyli się z krótkim zadaniem na telefonach komórkowych, przy wykorzystaniu aplikacji Action Bound.  Następnie współuczestnicy zaprezentowali swoje kraje oraz szkoły, pracowali nad tematyką poszczególnych zadań dla uczniów. Ustalono również terminy wizyt w poszczególnych państwach. Gospodarze spotkania przygotowali szkolenie w ramach aplikacji web 2.0, które będą niezbędne do pracy w naszym projekcie.   Ogromne zaangażowanie ze strony dyrektora, nauczycieli a także grupy uczniów wywarło na nas wielkie wrażenie. Wierzymy, że spotkanie projektowe w Turcji przyniesie zamierzone efekty.

A.C.