Dziś do naszych partnerów dołączyła firma Patria-Top z Wielenia

Patria-Top to firma, która  w Wieleniu zaistniała w roku 2004 i zajmuje się produkcją galanterii ogrodowej oraz brykietu drzewnego. Obecnie firma prężnie się rozwija i zatrudnia ok 200 pracowników.  Dzięki przeprowadzonym licznym inwestycjom i modernizacji zakładu firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym z zaawansowanym technicznie i technologicznie procesem produkcyjnym. Jej wyroby osiągnęły wysoki standard jakości i dostępne są na terenie całej Europy Zachodniej. Dzięki podpisaniu porozumienia o współpracy Nasza młodzież będzie mogła odbywać praktyki zawodowe na terenie zakładu, uczestniczyć w wizytach studyjnych i czerpać  wiedzę dotyczącą procesów produkcyjnych i spedycji od fachowców. Serdecznie dziękujemy Panu Markowi Drogomireckiemu,  który reprezentował dziś firmę Patria-Top i  MMJ.