^ Na górę

I miejsce na Turnieju Piłki Siatkowej

18 czerwca już po raz III Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu zorganizowała Turniej Piłki Siatkowej. W imprezie, jak co roku, wzięły udział cztery zespoły: pracownicy Urzędu Miejskiego w Wieleniu, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół w Wieleniu, nauczyciele Szkoły Podstawowej w Wieleniu oraz drużyna Rodziców SP Wieleń. W roli kibiców, tym razem wystąpili uczniowie wieleńskich szkół. Ideą imprezy jest propagowanie aktywności fizycznej wśród dorosłych i młodzieży. Mimo, że głównym założeniem zawodów była dobra zabawa, na boisku nie zabrakło wielkich emocji i rywalizacji.
W czasie zawodów dla uczestników rywalizacji uczniowie podstawówki przygotowali pyszne zdrowe przekąski. Na stołach królowały owocowe szaszłyki i koreczki, kolorowe kanapki, zdrowe sałatki oraz koktajle owocowe.
Zacięta rywalizacja na boisku pozwoliła wyłonić zwycięzców. W tym roku, po raz pierwszy nasz Zespół wywalczył pierwsze miejsce na podium! Drugą pozycję zajął Urząd Miejski, trzecią Szkoła Podstawowa, a czwartą drużyną zostali tegoroczni debiutanci – Drużyna Rodziców.

GALERIA